https://nv.ua/ukr/ukraine/events/viyna-v-ukrajini-zhinki-u-zsu-politici-ta-biznesi-yaki-nadihayut-svojimi-dosyagnennyami-ta-vchinkami-50379962.html

Молода пасічниця з Чернігівщини замінила батька, поки той воює: доглядає більше ста бджолосімей

https://www.seeds.org.ua/moloda-pasichnicya-z-chernigivshhini-zaminila-batka-poki-toj-voyuye-doglyadaye-bilshe-sta-bdzholosimej/

 

У Тернополі багатодітна мама та почесна донорка збирається на війну

https://tenews.org.ua/post/show/u-ternopoli-bahatoditna-mama-ta-pochesna-donorka-zbyrayetsya-na-viynu/

Гендерна рівність в Україні: досягнення 2023 року

https://50vidsotkiv.org.ua/genderna-rivnist-v-ukrayini-dosyagnennya-2023-roku/

 

Жінки в "чоловічих професіях" — які спеціальності мають найбільший попит

https://armiya.novyny.live/zhinki-v-cholovichikh-profesiiakh-iaki-spetsialnosti-maiut-naibilshii-popit-149118.html

 

Тисяча українок зможуть пройти безоплатне навчання у сфері креативних та IT-індустрій

1000 українських жінок, які вимушено виїхали через війну за кордон, або є внутрішніми переселенками, зможуть пройти безоплатне навчання у сфері креативних та IT-індустрій.

Проект реалізується Projector Foundation за фінансової підтримки Європейського Союзу та інформаційної підтримки Мінекономіки. Він спрямований на здобуття професійних навичок та підтримку кар’єрних можливостей 1000 жінок протягом року.

“Projector Foundation оголошує першу хвилю набору на онлайн  навчання. Для участі у конкурсі можуть подаватися безробітні жінки-переселенки та внутрішньо переміщені жінки віком від 18 років”, – повідомляє Урядовий потрал з посиланням на Міністерство економіки України.

Для реєстрації достатньо документа, що засвідчує статус переміщеної особи відповідно до країни, в якій перебуває жінка, або підтверджує статус внутрішньо переміщеної особи (довідка ВПО).

“Підтримка жіночого лідерства та боротьба із гендерним розривом в оплаті праці – важливий пріоритет у роботі Міністерства економіки. В середньому жінки працюють безкоштовно 6,5 років впродовж життя саме тому, що отримують меншу оплату аніж чоловіки. Ми прагнемо до 2030 року знизити гендерний розрив в оплаті праці з 18,6% до 13,6%”, — каже Перший віце-прем’єр міністр – Міністр економіки Юлія Свириденко.

Навчальна ініціатива для українок, які вимушено переїхали всередині України чи закордон – наймасштабніший проект Projector Foundation.

“Ми готувались більш як півроку. Ми хочемо допомогти тим жінкам, хто через війну опинився у складній ситуації та шукає освітніх можливостей у креативних та IT індустріях. Можливо, хтось з вас тільки-но закінчив університет і шукає реалізації, а комусь довелось виїхати з дітьми й залишити власний бізнес. Неважливо, який досвід у вас за плечима, та куди вас закинула війна. Все, що має значення – це ваша віра у свої сили, сміливість починати все з початку, рішучість ставити цілі та боротись за нове майбутнє з якісною освітою та кар’єрними можливостями”, — зазначила CEO Projector Foundation Тетяна Фіщук.

Податися на навчання, що стартує у листопаді, можна за такими напрямами:

Заявки на першу хвилю приймаються до 14 листопада 2023 року.

Структура курсів дозволяє студенткам не лише отримати теоретичну базу знань, але й закріпити набуті навички на практиці. Протягом навчання студентки працюватимуть над кейсами реальних замовників, по завершенню навчання вони матимуть сертифікат та готовий проект для портфоліо.

У рамках навчання студенткам надається HR підтримка. Учасниці навчальної програми Projector Foundation підготують свої резюме разом з HR та будуть готові розпочати кар’єру у креативному/IT секторі.

Студенткам надається доступ до Projector Library — найбільшої онлайн-бібліотеки з більш ніж 640 лекціями від експертів з українських та світових компаній. Окрім цього, у випускниць курсів буде доступ до сервісу LEZO — це інструмент, який допомагає студентам знайти свого потенційного роботодавця, враховуючи навички та потреби обох сторін.

Деталі щодо умов участі та реєстрації можна знайти за посиланням, а залишити заявку — у формі.

Projector Foundation — фундація третьої хвилі, що розвиває креативний та інноваційний потенціал України через вільну освіту. Працюють з пʼятьма напрямами: освіта для жінок, ветеранські програми, креативні індустрії, реформування профтехосвіти, підприємництво.