Великий форум Рад ВПО за участі представників/ць центральних органів виконавчої влади, Рад ВПО різного рівня з усієї України

2 листопада 2023

У м. Києві відбувається Великий форум Рад ВПО за участі представників/ць центральних органів виконавчої влади, Рад ВПО різного рівня з усієї України, обласних військових адміністрацій, місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування, неурядових громадських організацій, міжнародних організацій (УВКБ, ООН, МОМ) та проєктів міжнародної технічної допомоги. До участі в форумі долучилися представники Тернопільська обласна державна адміністрація.
Проведення Форуму здійснюється під головуванням Віце-прем’єр-міністерки України — Міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. Форум має на меті сформувати спільне бачення представників держави, місцевого самоврядування, Рад ВПО, міжнародних організацій та неурядових організацій щодо ролі Рад ВПО в інтеграції внутрішньо переміщених осіб, залученні переселенців до обговорення проєктів відновлення і розвитку громад та розробки політик місцевого та національного рівня.
На Форумі обговорюються важливі питання, пов’язаних із формуванням та реалізацією державних політик у сфері підтримки та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, участю переселенців у формуванні державної та місцевої політик.